Natalia Nykiel – Lupus Electro [Deluxe Edition] (2014)


natalia nykiel

O artyście:

Natalia Nykiel – polska wokalistka oraz autorka tekstów. Początkiem jej kariery muzycznej był sukces w imprezach artystycznych, takich jak: „Śpiewamy Poezję” czy „Śpiewające Obrazy” w 2012 roku. Przełomem w jej karierze było dotarcie do finału The Voice of Poland w 2013 roku. Rok później został wydany debiutancki album „Lupus Electro” przy współpracy z takimi osobami ze świata muzycznego jak: Kasia Nosowska, Paulina Przybysz, Karolina Kozak, Jacek Szymkiewicz oraz Michał Skrok. Produkcją debiutu Natalii zajął się Michał „Fox”. W 2015 roku ukazał się nowy singiel zatytułowany „Ekrany”, który wraz z remixami utworów z oryginalnej wersji płyty znalazł się na płycie w wersji deluxe. Klip do utworu „Bądź duży” zdobył nagrodę „Eska TV Award – Najlepsze video” w konkursie Eska Music Awards 2015.

Oprócz sukcesów debiutanckiego albumu, Natalia gościnnie wystąpiła w utworze „Obiecuję Ci” który znajduje się na albumie „Optymistycznie” Buki i Rahima – legendarnych polski raperów.

O płycie:

Oto fragment opisu z empik.com:

Natalia Nykiel mocnym krokiem wchodzi na muzyczny rynek. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem tego roku. Świat „Lupus Electro” to połączenie matematycznie skończonych elektronicznych brzmień z zawartą w tekstach nieprzewidywalnością pierwotnych instynktów. Punktem wyjścia do stworzenia koncepcji albumu był komputerowy błąd. Error, który wydobywa się spośród milionów powiązań elektronicznych jednostek, aby wyświetlony na ekranie nieodwołalnie zmienić tok zdarzeń – zatrzymać precyzyjny mechanizm i otworzyć przejście do równoległych światów. Artystka nieśmiało zaprasza słuchacza w tę niebezpieczną podróż, gdzie nie ma rzeczy pewnych, a kierunek zwiedzania wyznaczają biegnące wilki.

http://www.empik.com/lupus-electro-nykiel-natalia,p1101049154,muzyka-p

Lista utworów:

CD 1

 1. Dym
 2. Pół dziewczyna
 3. Rzeźba
 4. Wilk
 5. Bądź duży
 6. Zagadka pawiego wzoru
 7. Nie on
 8. Miejska sprawa
 9. Sick Dance
 10. Pusto

CD 2

 1. Ekrany
 2. Rzeźba [Ipnops (The Dumplings) Remix]
 3. Rzeźba [Envee Shape Remix]
 4. Pół Dziewczyna [Pawbeats Remix]
 5. Bądź duży [Alkopoligamia Remix]
 6. Wilk [Fonai Remix]
 7. Bądź duży [Pati Yang Group Remix]

Rozmiar: 161 MB

Jakość: 320 kbps | MP3

POBIERZLINK

One thought on “Natalia Nykiel – Lupus Electro [Deluxe Edition] (2014)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *