Sarsa – Zapomnij mi (2015)


sarsa

O artyście:

Sarsa, a raczej Marta Markiewicz – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Początkami jej kariery muzycznej była przynależność do zespołów Fluktua i Sarsa Parilla. W 2011 roku postanowiła spróbować swoich sił w talent show Must Be The Music. Tylko Muzyka, a następnie w 2013 roku w X-Factor, lecz nie osiągnęła dużych sukcesów. Przełomem w jej karierze był udział w piątej edycji programu The Voice of Poland, gdzie zakwalifikowała się do półfinału, lecz z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z dalszego udziału w tym programie. Na przełomie 2014 i 2015 roku Sarsa podjęła współpracę z takimi artystami jak: The Ostprausters, Krzysztof Kiljański oraz Margaret, Rafałem Brzozowskim czy Honoratą Skarbek w ramach charytatywnej płyty „Siemacha po kolędzie”.

W kwietniu 2015 roku wydała debiutancki singiel „Naucz mnie”, który stał się przebojem i był notowany na szczytach wielu list przebojów. Klip do utworu osiągnął 35 milionów wyświetleń w serwisie Vevo, co uczyniło go najpopularniejszym polskim teledyskiem. 14 sierpnia 2015 roku został wydany kolejny singiel „Indiana”. Niedługo po publikacji singla, ukazał się debiutancki album „Zapomnij mi”.

O płycie:

Oto fragment opisu z empik.com:

Debiutancka płyta Sarsy, artystki o wyjątkowej barwie głosu, niezwykle wszechstronnej kompozytorki i autorki tekstów, multiinstrumentalistki, która swoją twórczością zrobiła ogromne wrażenie m.in. na Kasi Nosowskiej czy Wojciechu Waglewskim. Album „Zapomnij mi” promowała obok utworu „Chill”, piosenka „Naucz mnie”.

http://www.empik.com/zapomnij-mi-sarsa,p1112672365,muzyka-p

Lista utworów:

 1. Indiana
 2. Dogonię nas
 3. Zapomnij mi
 4. Pozwól odejść
 5. Naucz mnie
 6. Ona nie jest mną
 7. Feel No Fear
 8. Chill
 9. Dumb Love
 10. 23 takie lata
 11. Brown Eyes

Rozmiar: 97 MB

Jakość: 320 kbps | MP3

POBIERZLINK

2 thoughts on “Sarsa – Zapomnij mi (2015)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *